07-06-2022
Tak, pochod pro útulky je za námi a zde je pár fotek z celého dne. Od nás se pochodu zúčastnilo celkem 12 pejsků, z toho 11 pejsků, kteří jsou nebo za nedlouho budou k adopci, jeden z nich je náš bývalý svěřenec Akim, který k nám do útulku jezdí pravidelně s paničkou. Děkujeme Kynologické organizaci Štětí a jmenovitě Aleně Doležalové za tuto akci, kterou pro nás a pro Útulek v Řepnici pořádá pravidelně každý rok. A taky chceme poděkovat naším pravidelným venčitelům, že si udělali čas a pejsky vzali, díky nim se jich na pochod dostalo opravdu hodně! Vstupné a veškerý výtěžek z občerstvení se rozdělil mezi nás. Samozřejmě poděkování patří i Vám všem, kteří se pochodu zúčastnili a tím přispěli na vybranou částku. Děkujeme ještě jednou, byl to krásný den, skvěle zorganizovaný, počasí taky naštěstí přálo. Pejsci i my jsme si to užili!
 


24-05-2022
 


19-05-2022
Chceme moc poděkovat p. Kočanovi, p. Studenému a lidem z firmy Clarios Česká Lípa spol. s.r.o.! Letos uz podruhé nám byli v útulku pomoct, několik hodin natírání, sekání, ořezávání dřevin a keřů, toho všeho se bez problémů chopili a stihli toho udělat opravdu hodně! Nám to neskutečně pomohlo! Nesmírně si toho vážíme, slovy to nelze dostatečně vyjádřit! Děkujeme!
 


24-02-2022
Opět chceme poděkovat Tabáku Abrahám Mnichovo Hradiště, pravidelné zákaznici Chovatelských potřeb ve Veselé u Mnichova Hradiště a p. TROJÁKOVÉ, za tyto věci a mňamky, které nám zakoupili a darovali. DĚKUJEME!
 


02-02-2022
Děkujeme paní Hrdinové a lidem z Bakova nad Jizerou za finanční podporu, kterou využijeme na veterinární výdaje. Také děkujeme zákazníkům Chovatelských potřeb ve Veselé u Mnichova Hradiště za dobroty pro naše svěřence. Vážíme si těchto opakovaných darů!