21-07-2017

Takto krásně se mají kočičky naší dlouholeté přítelkyně a pomocnice v terénu, paní Libušky.

 


04-07-2017

V září se opět koná umisťovací výstava psů a koček "Sen zvířat", které se pravidelně s našimi svěřenci účastníme.

 


11-04-2017

Srdečně Vás zveme na benefičně narozeninový recitál paní Hany Zdeňky Herblichové, který se koná 8. května od 17 hodin v kostele Sv. Havla v Mladé Boleslavi. Výtěžek z koncertu bude rozdělen mezi útulky Bona Kozly a Dunajka Komárno.

Dále Vás zveme 27.května na Voříškiádu ve Štětí, které se s našimi pejsky také zúčastníme a budeme bojovat o poháry.

 
 


22-12-2016

Všechna zvířátka v útulku prostřednictvím majitelky děkují za vaši nezištnou pomoc a stálou podporu.
Miroslava Šubrová a pejsci a kočičky

 


06-12-2016

POZVÁNKA NA KONCERT
Tradiční benefiční zpívání pro zvířátka z útulku BONA na Kozlech u České Lípy a útulek DUNAJKA KOMÁRNO. Přijďte nasát trochu té vánoční atmosféry a zároveň tak podpořit naše zvířátka, která budou trávit Vánoce v útulku.
Ani v adventním čase nemá být nikdo sám, proto přijďme a potěšme tak svou živou přítomností sebe i své okolí a budete-li míti chuť a možnost, přineste s sebou třeba i Váš osobní příspěvek do materiální sbírky-psí a kočičí konzervy, granule, pamlsky, deky, ložní prádlo, hygienické prostředky, obojky, vodítka, hračky.... Současně tak zapálíte plamínek naděje na mnoho dlouhých zimních nocí v srdcích našich pejsků a kočiček, trpělivě čekajících na svou novou šanci.
Těšit se můžete na nejkrásnější vánoční koledy, nejznámější ukázky písní z filmů a pohádek, ale i na "ochutnávky" z hudební kuchyně klasiky.
Večerem Vás provedou a na duši zahřejí Hana Zdeňka Herblichová - mezzosoprán Alexandr Visič - kytara Zdeňka Nečesaná - klavír a další vzácní hosté Akce se koná pod záštitou Marty Kubišové.
Mnohokrát děkujeme.