14-10-2021
Máme potřebu opět poděkovat! Obrovské DÍKY patří týmu Ekotoxikologie laboratoří ALS Česká Lípa, kteří nám pravidelně darují výborné granulky, dobrůtky a různé další věci, dále velké DÍKY patří i Zverimexu RZ v Mnichově Hradišti za taktéž pravidelnou dodávku kvalitního krmiva a ostatního, neméně vzácné DÍKY posíláme i Truhlářství Tuček, které nám daruje krásně voňavé hobliny a my moc dobře víme, jak v dnešní době je těžké hobliny sehnat! No a to pro nás nejcennější DÍKY patří p. TROJÁKOVÉ z Mnichova Hradiště, za již dlouhodobou finanční i materiální pomoc! Pro nás je to bytost s neviditelnými křídly na zádech! A Hani, Tobě samozřejmě taky DÍKY 🤗!
 
 


14-10-2021
Náš nalezenec Ferda dneska podstoupil kastraci a bylo i nutné mu udělat zuby, které měl v katastrofálním stavu, zbyly mu nakonec jen tři ☹️. Při příjmu měl i šíleně dlouhé drápky, které jsme hned ostříhali. Ferda vzhledově vypadá jako mladíček, ale nakonec se ukázalo, že mu bude nejspíše kolem 8let. Jinak je to velký mazel, věříme, že domov najde rychle.
 


03-10-2021
I letošní rok byl plný příjmů kočiček a koťátek. I když jsme měli zásoby krmiva, bohužel jsme došli do fáze, kdy jsme na nule. Jsme zapojení do projektu Click and Feed, ale závoz granulí máme očekávat až koncem listopadu. Průběžně je u nás 80 až 100 kočiček a ty už něco zbaští. Pokud by jste nám chtěli pomoci, budeme momentálně vděční za tyto granulky pro kočky, na které už jsou zvyklé. Psích granulí máme naštěstí dostatek 🙏. Děkujeme!
 


03-10-2021
Včera 2.10. byl přivezen MP Cvikov tento pejsek bez čipu. Byl odchycen v Mařenicích u Cvikova.
 


30-09-2021
Tuto kočičku jsme přijali včera 29.9. od MP Česká Lípa. Hledáme majitele!