15-11-2017

Přátelé Milí,
i v letošním roce, se navzdory zrychlenému běhu vnějšího, pomíjivě hmotného Světa, pokusíme zpříjemnit Vám vzácný čas Adventu a společným lidským setkáním, pokojným povídáním a srdečným zpíváním, tak i podpořit a potěšit zvířátka z útulků DUNAJKA Komárno a BONA Kozly u České Lípy.
Tato Benefiční akce proběhne, jako již tradičně, v kostele Sv. Havla v Mladé Boleslavi, tentokrát v sobotu 9. prosince 2017 od 15:00 hodin.
Vstup je v jakékoli dobrovolné finanční výši, případně materiální podoby, záleží na možnostech a přáních každého z Vás.
Nic víc, kromě čisté Lásky, vlídného slova, vánoční rodinné atmosféry, vůně a chuti domácího cukroví a svařeného vína, nabídnout nemůžeme, ale uděláme, co bude jen v našich silách, aby se Vám všem, kteří za námi přijdete, zase o něco více pootevřela duchovní srdce a odnesli jste si s sebou do svých domovů stálé Pohlazení v podobě Pokory, Lásky a Přijetí všeho a všech, kteří jsou součástí Vašich současných i příštích hodin a dnů „výuky“ tady na Zemi.
Upřímně se na Vás všechny těšíme a za Vaši jakoukoli podporu a sdílení dále…. nejen plným jménem obou útulků….mnohokrát děkujeme !
HanaZdeňka & Team Benefice 2017

 


05-10-2017

KONCERT NA POMOC ÚTULKU
Srdečně Vás všechny zveme na benefiční koncert, který se koná 19.10.2017 od 15 hodin ve velkém sále ZUŠ v České Lípě. Součástí bude i doprovodný program pro děti (fotokoutek, výtvarná dílna) a občerstvení z cukrárny u Adélky.
Video pozvánku můžete spustit zde https://youtu.be/Si6wxHaNTRM

 


25-08-2017

Podpořte nás, když nakupujete!

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

Uděláte to takto:

1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz
2. Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit
3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, TADY najdete chytré rozšíření prohlížeče, které vám vždy při nakupování GIVT připomene.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně" :)

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

 
 


25-08-2017
(maximálně 5 fotografií v řadě pod textem)

Podpořte útulek nákupem ve vašem oblíbeném e-shopu
Nakupujete rádi v e-shopech? Pokud ano, můžete svým nákupem podpořit i náš útulek. Stačí když se zaregistrujete na www.givenio.cz a nákupem ve svém oblíbeném e-shopu podpoříte naše svěřence. Za zboží nezaplatíte nic navíc, dar věnuje interetový obchod. Nakupovat můžete i bez registrace.

 
 


21-07-2017

Takto krásně se mají kočičky naší dlouholeté přítelkyně a pomocnice v terénu, paní Libušky.