22-07-2021
Těchto věcí je u nás stále nedostatek! Pokud nám chcete pomoci, budeme rádi za zakoupení byť i jediné věci z tohoto seznamu 🙏. Moc děkujeme! Adresa je Kozly 35 u České Lípy.
 


13-07-2021
Již nám dorazil závoz z projektu Plné bříško a chceme jim zároveň poděkovat za tento skvělý projekt! http://www.plnebrisko.com/ Chceme také moc poděkovat paní Kamile, Tereze a panu Robertovi za nákup těchto dobrot 😋. Zásilku zkontrolovalo a hned ochutnalo jedno z našich koťátek. Pokud byste i Vy chtěli naplnit bříška našich svěřenců, můžete kouknout na náš seznam přání 🤗👇 https://www.plnebrisko.com/utulek-bona/ Děkujeme!
 


26-06-2021
Lidi proboha kastrujte 🙏🙏🙏. Za 20let provozování útulku, kde opravdu dáváme jen kastrované kočky, snažíme se všem o kastracích říkat, plno z Vás přivezlo nespočet koťat, kdy jste sami kolikrát viděli, jak jsou ta koťata nemocná se vůbec, ale vůbec nic nezměnilo! Vezmou si koťátko, je krásné maličké, roztomilost jenom na něj pohledět, to ale vyroste a už to není ono, kočička je prostě přestane bavit, vyhodí ji, samozřejmě na kastraci nebyl čas ani peníze. Stále a pořád dokola, rok co rok, přesněji několikrát do roka stále koťata vozíte, v tomto období neřešíme po telefonu téměř nic jiného. Často slýcháme, že jim koťata hodili přes plot, že nejsou ani jejich, že kočku nestihli vykastrovat, že na to nemají peníze nebo nebyl prostě čas. Plno lidí, co tohle tvrdí si ale v obchoďáku plní nákupní košíky dobrým jídlem, alkoholem, atd. To si odepřít nedokážou a vlastně ani nechtějí. Vždyť ono je vlastně jednodušší zavolat do nějakého útulku a ty koťata jim prostě hodit na krk. Spokojeně si pak odjíždějí s tím, že se o ně postarali, že je vlastně mohli klidně někde nechat nebo prostě zabít, jsou to nakonec oni, ti dobří. No a proč to neudělat takhle příště zase, že?! Věčný kolotoč. Mluvíme, píšeme, ale jsou to jenom slova do tmy. A to už přes 20let!
 
 


22-06-2021
Projekt PLNÉ BŘÍŠKO opět připravilo na tento týden akci 2+1 ZDARMA ☝️. Dole v odkaze najdete náš seznam přání, tentokrát bychom opravdu akutně potřebovali konzervy, kapsičky a granulky pro koťata. Jsme bez zásob 😔. Děkujeme a prosíme o sdílení 🙂. https://www.plnebrisko.com/utulek-bona/
 


12-06-2021
Fenečka už je u nás přes týden a nikdo se neozval. Vzali jsme ji na veterinu, že dostane první vakcinaci, ale jakoby přišlo nějaké vnuknutí, nechali jsme ji udělat pro jistotu sono. No to nám ukázalo, že je pravděpodobně v začátku březosti. Vakcinace se odkládá, příští pátek ji čeká kastrace.. Pokud byste nám chtěli přispět na její kastraci, budeme rádi, vzali jsme ji totiž jak my říkáme za,, děkuju,, . Poslední dobou máme opravdu velké náklady za veterinu, teď jsme často jezdili kvůli Cezarovi, Timovi, kočičce Ťuldě a teď ještě nečekaně rychlá kastrace, která nebude taktéž levná. Příspěvky můžete zasílat na náš transparentní účet 2401048872/2010. Děkujeme!