17-11-2021
Včera 16.11. byla MP Nový Bor přivezena tato fenečka rasy Jagdteriér, má tetování v uchu nečitelné, bez čipu. Má starší zranění tlamičky a nádor na mléčné žláze. Hledáme majitele!
 


16-11-2021
💢Sháníme někoho spolehlivého, kdo by nás vozil na veteriny, které jsou od Lípy vzdálenější, např. Brandýs nad Labem, Liberec, Mladá Boleslav. Ideálně někoho ve starobním nebo invalidním důchodu, kdo má více volného času a byl by flexibilní, většinou jsou to totiž cesty neplánované. Auto máme. Jen ten řidič nám chybí 🙏. Vážní zájemci se prosím ozývejte na 736271294. Děkujeme! 💢
 
 


02-11-2021
AKTUALIZE! 2.11. Kočička nám nechce pít ani jist. Jsme na kapackach. Zítra kontrola. AKTUALIZACE! 30.10. Kočička je po operaci, už ji máme u nás. Zatím se ze všeho vzpamatovává, ale snad už jí je líp. Poslední dobou toho jeho opravdu hodně, bohužel nejsme schopni Vás o všem informovat. Momentálně máme ještě jednoho kocourka hospitalizovaného na klinice už několik dní, dělají se mu různá vyšetření, dostává infuze, léky. Nevíme, jestli to zvládne, ale my pořád doufáme 🙏. Mimo akutních případů ještě samozřejmě jezdíme na kastrace, očkování, zuby, apod. Je toho opravdu hodně a hodně toho pořád bude. My jako útulek se chceme a musíme postarat, ale finančně na tom nejsme úplně nejlépe. Pokud by jste nás chtěli finančně podpořit, číslo tran. účtu 2401048872/2010. Děkujeme!
 


30-10-2021
AKTUALIZACE! 30.10. Kočička je po operaci, už ji máme u nás. Zatím se ze všeho vzpamatovává, ale snad už jí je líp. Poslední dobou toho jeho opravdu hodně, bohužel nejsme schopni Vás o všem informovat. Momentálně máme ještě jednoho kocourka hospitalizovaného na klinice už několik dní, dělají se mu různá vyšetření, dostává infuze, léky. Nevíme, jestli to zvládne, ale my pořád doufáme 🙏. Mimo akutních případů ještě samozřejmě jezdíme na kastrace, očkování, zuby, apod. Je toho opravdu hodně a hodně toho pořád bude. My jako útulek se chceme a musíme postarat, ale finančně na tom nejsme úplně nejlépe. Pokud by jste nás chtěli finančně podpořit, číslo tran. účtu 2401048872/2010. Děkujeme!
 


29-10-2021
Tak kočičku čeká operace, zůstala na klinice, zítra budeme volat, kdy si ji budeme moct odvézt. Snad operaci dobře zvládne 🙏. Držte pěsti! Poslední dobou toho jeho opravdu hodně, bohužel nejsme schopni Vás o všem informovat. Momentálně máme ještě jednoho kocourka hospitalizovaného na klinice už několik dní, dělají se mu různá vyšetření, dostává infuze, léky. Nevíme, jestli to zvládne, ale my pořád doufáme 🙏. Mimo akutních případů ještě samozřejmě jezdíme na kastrace, očkování, zuby, apod. Je toho opravdu hodně a hodně toho pořád bude. My jako útulek se chceme a musíme postarat, ale finančně na tom nejsme úplně nejlépe. Pokud by jste nás chtěli finančně podpořit, číslo tran. účtu 2401048872/2010. Děkujeme!